16.-20. aprillil on Hollandis 2 õpetajat õpirändel Erasmus+ toel

Zwolle Emmakoolis on 2 koolipäeva olnud õp Liina ja Eve, kus on saanud osa tundide vaatlemisest, kuulnud koolielu korraldusest ning hindamisest. Õpilased liiguvad palju jalgratastega, siin on foto rattaparklast.

Juba 15. aprillil lahkuvad Eestimaalt õpetajad Liina Vagula ja Eve Hütt, et Erasmus+ projekti abil Hollandi Zwolle kooli minna õppima ja kogemusi omandama. Minnakse otsima häid praktikaid hariduslike erivajadustega õpilaste  arengu toetamiseks ja kaasamiseks.

See on selle projekti 2 õppereis, mis avardab maailma ja võimalusi kooli arendamiseks.

Kogu reisi vältel saab ennast kursis hoida õpirände blogil silma peal hoides, mis asub siin.

Zwolle on linn ja vald Hollandis, Overijsseli provintsi keskus. Ta asub Amsterdamist 85 km kirdes Overijsseli kanali ääres. Zwolles elab 117 663 inimest.