4 kooli õpetajad vahetasid meil kogemusi

23. aprillil oli Tilsi koolimajas tavapärasest rohkem inimesi. Meil olid külas Fridebert Tuglase nim Ahja Kooli, Mooste Mõisakooli ja Kanepi Gümnaasiumi õpetajad ja koolijuhid, kes külastasid koolitunde ning jagasid mõtteid koolielu teemadel. Õpetajad said näha meie kooli ruume, vaadata tundides toimuvaid tegevusi ning arutleda õpetamise erinevate võimaluste üle. Koolijuhid arutasid koostöö järgmisi võimalusi ja jagasid üksteisega koolielu korraldamise häid mõtteid. Peale 4. tundi koguneti ühise laua taha, et jagada nähtut ning saada küsimustele vastuseid. Jäi kõlama, et õpetajad väärtustavad selliseid õppepäevi ja tahavad kogutud ideid oma tundides kasutusele võtta. Tõdeti ka, et sellised kokkusaamised aitavad tõsta enesekindlust, sest koolides olevad väljakutsed ja rõõmud on võrdlemisi sarnased. Selline päev on juba toimunud Ahjal ja Kanepis, 9. mail saavad õpetajad osa Mooste Mõisakooli tööpäevast.