Kooli teatriõhtu sai ajalooks

Selleks hetkeks on saanud ajalooks ka VIIES Tilsi kooli teatriõhtu. Toimus see juba kolmandat korda Vana-Koiola rahvamajas, et tekiks ikka päris teatri tunne.
Nagu ikka, oli ka sel korral üllatusi, naeru, tantsu, särtsu. Eesti 100 sünnipäeva vääriliselt olid mõlema näiteringi teemad vägagi eestimaised. 4.-6. klassi tüdrukud esinesid kogunisti kahe tantsuga ning õpetajadki ei jäänud neile alla. Sel aastal tuli õpetajatelt kaks numbrit: Mikide taidlustrupp (õp Karin, õp Hele, õp Marge ja õp Meriliis) esitasid meeleoluka Kiki-Miki laulu. Vanad ja väärikad (õp Olev, õp Davis, õp Eve, õp Meriliis ja õp Liina) esitasid oma versiooni Despacito laulust.
Sel aastal võis näha tantsimas ka külalisi. Meile esinesid Inga Antsoni Tantsustuudio lapsed ja noored.
Nagu ikka sai osta kehakinnitust õpilaskohvikust, mida seekord vedasid eest 8. klassi õpilased.
Kes käis, see nägi ja koges!