Matemaatikas üleriigiliselt 2. koht

12. aprillil toimus üleriigilise matemaatika karikavõistluste Nuti-Mati finaal Jõgevamaa gümnaasiumis, kuhu meie kooli 6 õpilast ja 3 õpetajat pääses. TILSI PÕHIKOOL saavutas väikeste koolide arvestuses II koha ning TILSI ÕPETAJAD gümnaasiumide ja tiimide arvestuses II koha. Individuaalarvestuses võitis õpetaja Davis Kostõgov hõbemedali ja Janre Liiv 6.-7. klasside arvestuses pronksmedali.

dav

Kõik meie kooli ülejäänud finalistid Pätrick Kahar (2.-3. kl), Priit Pajumäe (4.-5. kl), Marten Kahar (6.-7. kl), Darius Kostõgov (6.-7. kl) , Marianne Veberson (8.-9. kl), Liina Vagula (õpetaja) ja Olev Veberson (õpetaja) tulid oma vanuseklassides 10 parema hulka. Õpilasi juhendasid Heli Jaaska ja Davis Kostõgov.

Terve õppeaasta jooksul õpiti ja arendati oma oskusi nutisport.eu keskkonnas. Õpilasi motiveeris pidev tagasiside ja võrdlusmoment teiste harjutajatega. Internetikeskkonnas toimus 3 võistlusetappi, millele järgnesid piirkondlikud poolfinaalid (7 piirkonnas). Meie võistlesime Kagu-Eesti piirkonnas 16. märtsil. Saime heade tulemuste sooritajatena võimaluse poolfinaalvõistluse läbiviimise. Kagu-Eesti poolfinaalis võistles 60 inimest, kellest 19 oli meie koolist. Poolfinaal oli edukas, kui medaleid jagus 13 meie õpilasele.

Poolfinaalides sõeluti välja üle riigi parimad nii, et igas vanusegrupis võistles Jõgeval 20 Nuti-Matit.

Meie koolis on matemaatika huvitav!

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.