NUTISPORDIS TULI VABARIIKLIK VÕIT TILSSI

Esmaspäeva, 8. aprilli, varahommikul alustasid meie matemaatikud pikka sõitu teise Eesti otsa – Haapsallu. Meie kooli õpilased ja õpetajad on teinud tõsist tööd terve kooliaasta jooksul matemaatika teadmisi ja oskusi lihvides elektroonilises võistluskeskkonnas Nutisport.eu. Selles osales peaaegu kogu kool. Toimus 3 eelvõistlust, mille tulemuste põhjal selgusid parimad piirkondlikesse poolfinaalidesse. Kagu-Eesti poolfinaalvõistluse viis läbi juba teist aastat järjest Tilsi Põhikooli meeskond. Piirkondlike võistluste parimad pääsesid üleriigilisse finaali, mis toimus sel aastal Haapsalus.

Individuaalselt teenis õpilaste seas väga tihedas konkurentsis 6.-7.kl arvestuses Priit Pajumäe pronksmedali ja Janre Liiv 4.koha.

8.-9.kl arvestuses saavutas Darius Kostõgov 6.koha ja Marten Kahar 11.koha. Kuni 1.kl arvestuses sai Emily Mett 8.koha.

Terve hooaja vältel väikekoolide arvestuses esikohta hoidnud õpilaste võistkond tõestas end ka finaalis. Koju naasti väikekoolide arvestuse võidukarikaga.

Täiskasvanute arvestuses saavutas õp Olev Veberson 2.koha ja õp Liina Vagula 3.koha, õp Davis Kostõgov 7.koha.

Võistkondlikult saavutati II koht.

Auhinnalaud oli rikkalik ja kõigile jagus midagi. Selleks aastaks on küll võistlused lõppenud, aga ei lõpe elu nutikeskkonnas! 🙂

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.