Nutispordivõistluste I etapp läbi

Uus nutispordi hooaeg on käimas täis pööretel. Enne vaheaega lõppes I etapp. Peale eelmist väga edukat hooaega on sihid veelgi kõrgemad kui varem.
Sellel aastal osaleme kõigis vanusegruppides, seda alates 1.klassist.
Esimesel etapil asusid väikekoolide arvestuses kindlateks liidriteks meie õpilased. Selles arvestuses oli kokku 21 kooli. Veelgi võimsamalt alustasid meie õpetajad. Kui eelmisel hooajal esindati Põlvamaa üldvõistkonda, siis sellest hooajast loodi enda Tilsi PK Õpetajate võistkond. Esimese etapi kindel võit ka neile. Selles arvestuses osaleb momendil 16 võistkonda. See tähendab, et lööb kaasa veelgi rohkem õpetajaid kui varem.
Häid tulemusi jagus ka individuaalselt. Kõige parema soorituse tegi Priit, tema saavutas 6.-7.kl arvestuses Eestis 8.koha (kokku selles vanuses 1400) ja samas arvestuses oli Janre 9.koht. Regioonis olid nad vastavalt teine ja kolmas.
Regionaalselt (Põlva-, Võru- ja Valgamaa) olid kõige edukamad meie 8.-9.kl võistlejad. Hõivati kõik esimesed 4 kohta. Ühtlasi tagas Regiooni võit Martenile koha kevadises finaalis. Eesti edetabelis oli Marten 18.koht (osales 1000), Darius 22, Steffi 24 ja Timmu 29.
4.-5.kl arvestuses teeniti regioonis kohad 2.-6. Parimana oli Darleen Eesti arvestuses 22.koht (1500 osalejat), Desiree 28 ja Pätrick 44.
3.klassi arvestuses teenis Ragnar regioonis 2.koha, Eesti edetabelis andis see 51.koha (1400 osalejat).
Täiskasvanute arvestuses võtsid Tilsi õpetajad 4 esimest kohta. Parim oli seekord õpetaja Andrias.
Aga treeningud ja pingutused jätkuvad, sest juba kuu aja pärast selguvad II etapi parimad.

Kasutaja Ege Davis Kostõgov foto.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.