Rohelise kooliõue projekt 2017-2019

Tilsi Põhikoolil avanes 2017.a võimalus EV100 ettevõtmiste raames osaleda “Rohelise kooliõue” projektis. Kandideerisime ja osutusime valituks. Me saime muuta oma kooliümbruse kasutust: õpetajad valmistasid isetediivanid, õpilased ja vanemad lillekaste, algklasside õpilased lõid väikese lillepeenra 100 sümboliga, 6. klassi õpilased istutasid Premia Külmhoone AS toel kingitud hüatsindi ja tulbisibulad koolimaja esisele lipuplatsile. Omavalitsus toetas koolipere algatust välitrenažööridega varustatud tegelusväljaku sisustamiseks ning 9. klassi õpilasedsoetasid sponsorite abiga välitenniselaua. Oleme liikumist armastav kool. Õpilastel ja kogukonna liikmetel on rohkelt liikumisvõimalusi õues. Oleme tänulikud MTÜ Eesti Rohelised Koolihoovid algatusele.

2017 Pinkide meisterdamine
2017 Taimekastide meisterdamine koos vanematega
2017 Algklasside lillepeenar
2018 Välitrenažöörid