Tilsis selgusid Kagu-Eesti parimad nuti-matemaatikud

Reedel, 15. märtsil, selgusid Põlva-, Võru ja Valgamaa parimad nutisportlased. Tilsi Põhikoolis toimunud võistlusel osales ca 60 nobenäppu. Vaata rohkem www.nutisport.eu.
Häid tulemusi ja rekordeid sündis palju. Kuni 1.kl arvestuses tuli võitjaks Emily ja kolmandaks Angelina. 2.-3.kl arvestuses saavutas Ragnar II koha ja Maigren III koha. 4.-5.kl võistluses tuli Pätrick III kohale. 6.-7.kl hõbeda teenis Janre ja pronksi Priit. 8.-9.kl arvestuses tehti puhas töö, kui võitis Darius, teine Marten ja kolmas Steffi. Samuti jagasid omavahel medalid õpetajad. I koht õp Davis, II õp Liina ja kolmas õp Olev. Rahvaspordi võistlusgrupis teenis õp Eve III koha.
8.aprill sõidetakse Haapsallu, et selgitada Eesti parimad nutisportlased. Seal on esindatud meie õpetajate võistkond ja ka õpilaste esindus. Individuaalselt tagasid sinna koha Darius, Emily,õp Davis ja õp Liina. Väga head võimalused sinna pääseda on ka Janrel, Priidul, Martenil ja õp Olevil, veidi väiksemad Pätrickul.
Treeningud jätkuvad!