Ka uuel aastal on au sees tervislikud eluviisid

Reedel, 5. veebruaril käisid meil külas kaks noort külalisõpetajat – Avely Marjapuu ja Toomas Häide. Avely ja Toomas on üles ehitanud online-treeningute keskkonna Bearly.fit. Toomas on lehekülje programmeerija ning Avely viib läbi treeninguid. Koos koostavad nad ka toitumiskavasid.

Külalisõpetajate eesmärgiks oli tõsta õpilaste teadlikkust tervislikest eluviisidest. Algklassi õpilased said teada, mis on tervislike eluviiside olulised osad ning joonistasid ka ise paberile meeldetuletuseks taldrikureegli. Õppisime, et peame tegema 30 kükki, et põletada ühe söödud krõpsu kalorid.

7.- 9. klass said samuti teadmisi tervislikest eluviisidest samuti selle kohta, mis on kaloridefitsiit. Poisid ja tüdrukud said välja arvutada, mis võiks olla nende päevane kaloraaž. Kohtumise lõpus jäi aega veel ka külaliste reisimuljete jagamiseks ning õpilased kuulsid lähemalt Ameerika Ühendriikide Los Angelese linna ja kultuuri kohta.