Õppeaasta algas vahva stardilaagriga

Nagu juba traditsiooniks saanud, algas ka sel aastal õppeaasta 3-päevase stardilaagriga.
25.-27. augustil olime kolmandat aastat järjest Sulbis Roosu talus. Nende päevade sisse mahtus rohkelt tegevust ning jäi veel palju aega ka sõprade ja meelistegevuste jaoks.
Sel aastal olid laagris külas Psühhobuss, Hulli Teadlase assistendid ning virtuaalreaalsuse tutvustajad Tartust. Lisaks tegid töötubasid meie enda õpetajad. Eesmärgiks oli lõimida aineid ning muuta õpe võimalikult praktiliseks. Nii lõimusidki nendeks päevadeks keeled ja keraamika, ajalugu ja kirjandus, eesti keel, matemaatika ja robootika, matemaatika ja kodundus. Kombinatsioone oli üsna erinevaid ning lisaks uutele teadmistele sai nautida ka praktiliselt valminud tulemusi. Näiteks sõime õhtusöögiks õpilaste tehtud makaronisalatit, imetlesime valminud maali – ja meisterdustöid, vaatasime loodusnäitust ning nautisime lühikest laagris valminud ajaloolist etendust.
Õhtuti sai aega veeta sõpradega, mängida lauamänge, lugeda raamatuid ning diskotada. Kokkuvõtete tegemise ajal mõlgutasid õpilased mõtteid juba ka järgmise laagri osas. Kindlasti talletame need mõtted ja võtame arvesse järgmise õppeaasta laagri kavandamisel.