Vahvad tegemised enne vaheaega

Sel aastal oli enne vabariigi aastapäeva meie koolis ikka tõeline lõpuspurt!

Kõigepealt tegime teisipäeval, 22. veebruaril ära oma traditsioonilise õhtukooli vanematega. Nagu õhtukoolile omane, algasid tunnid kell 17.00 ja tegevust jagus lausa 21.00ni!

Sellel ajal, kui õpilased said õppida puuliike, näputööd, maalida, orienteeruda, mängida vahvaid mänge, said ka lapsevanemad oma tunniplaani alusel tarkust koguda. Lapsevanemad katsetasid virtuaalreaalsusprille, orienteerusid, said uusi tervise hoidmise nippe ja nii mõndagi veel.

Järgmise päeva ennelõuna veetis aga kogu kool õues täringumängu mängides. Kooli maa-alale oli peidetud 104 erinevat küsimust Eesti ja Eesti elu kohta.  Vedas neil, kel oli õnne täringu veeretamises või olid nobedad jalad või terav taip. Võitis 7. klassi poiste tiim, kus ilmselt olid kõik need kolm komponenti täiesti olemas!

# Ettevõtlikkool   #LiikumaKutsuvKool