15. veebruaril oli palju sõbrapäeva tegevusi

15. veebruaril tähistasime koolis sõbrapäeva. Õpilasi kutsuti üles sel päeval kandma  roosat või punast. Vahva oli märgata, et nii mõnigi õpilane ja õpetaja olid leidnud enda kappidest kas või väikseid värvidetaile. Õpilased said saata üksteisele kirju ning teha koos fotoseina ees pilte. Eriti populaarne oli paaride leidmine, kus iga õpilane sai endale ühe südamepoole numbriga ja pidi leidma enda südame teise poole. Üksteist leidnud paar sai kosjasobitajatelt kingituse. Õhtul toimus 5. – 9. klasside õpilastele disko, kus said kõik soovijad soovilugude järgi oma jalad villi tantsida. 6. klass pidas diskol kohvikut ning võib öelda, et kõige müüdavamaks kaubaks olid jäätisekokteil ja krõpsud. Diskol viibinud õpilased jäid õhtuga rahule ning juba ollakse uue diskoõhtu ootuses!