Lõppes järjekordne Nutispordi aasta

Ka sel aastal läks Nutispordi hooaeg Tilsi Põhikooli jaoks edukalt.  Tilsi koolist pääses vabariiklikusse finaali 9 õpilast ja 3 täiskasvanut. Erinevates võistlusklassides näidati väga häid tulemusi.

Individuaalselt jäi väga napilt medalist ilma 6. kl arvestuses Pätrick, kes saavutas 4. koha. 8. kl arvestuses teenis samuti 4. koha Priit. Medalid siiski teenimata ei jäänud. Individuaalselt krooniti esimest korda Eesti meistriks täiskasvanute arvestuses õp Davis, kellel kulus selle tulemuse saavutamiseks 4 aastat.

Juba kolmandat aastat järjest teeniti väikekoolide arvestuses võistkondlikult kindel I koht, mis tähendab, et rändkarikas jääbki nüüd alatiseks Tilsi koolile. Õpetajate võistkond tegi finaalis samuti väga hea etteaste, aga võrdsete punktidega tuli seekord leppida siiski II kohaga.