Tilsi Põhikooli õpilane Susanna Johanson on Põlva maakonna aasta kodutütar!

Oleme kogu kooliperega väga uhked selle üle.

SUSANNA on tüdruk, kes jõuab palju ja kõikjale! Vabatahtlikke aktiivsustunde on tal üle 800, rännakud ja laagrid kuuluvad tema lemmikute hulka. Hea meelega osaleb ise aktiivse kodutütrena väga paljudel üritustel ja on alati ka valmis appi minema laagreid vm. organiseerima/korraldama. Koolis õpib see tubli noor samuti neljadele-viitele. Lööb kaasa oma külaseltsi tegevustes ja jõuab käia ka võrkpalli trennis.

Ei saa ka mainimata jätta, et teinegi meie kooli õpilane Rasmus Saarna oli aasta noorkotka nominentide hulgas.  Rasmus on aasta jooksul edukalt osa võtnud kõikvõimalikest rännakutest, aktiivsustunde on tal üle tuhande. Alati valmis ka laagrites korraldama ja abiks olema.

Pildistas Maario Kullam